Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oryginalny pokrowiec Cybook Odyssey
07-02-2015, 11:56:52
Oryginalny pokrowiec Cybook Odyssey
Może ktoś wie, gdzie można kupić oryginalny pokrowiec na Odysseya. Może ktoś ma na zbyciu - może być używany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Klikając w reklamy wspierasz forum ;)
07-02-2015, 18:01:06
RE: Oryginalny pokrowiec Cybook Odyssey
Kiedyś był na pixmanii, a teraz jeszcze znalazłem tu - tyle, że jest drogo:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Ale doskonale pasuje na niego pokrowiec do kindla 4/5 - tylko taki ze skórzanymi boczkami, coś jak ten Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.. Ja mam taki podobny, dużo tańszy i bez lampki Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.. Jedynie musiałem zrobić małe nacięcie na dole, bo częściowo zachodziło na przycisk włączania. W tym nie ma niestety zapięcia u góry i czytnik może (choć naprawdę siedzi dosyć ciasno) się wysunąć, ale są takie etui z zapięciem na rzepa. Są trochę droższe, ok 50 zł.
07-02-2015, 23:10:11
(07-02-2015 18:01:06)wojtek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.Kiedyś był na pixmanii, a teraz jeszcze znalazłem tu - tyle, że jest drogo:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Ale doskonale pasuje na niego pokrowiec do kindla 4/5 - tylko taki ze skórzanymi boczkami, coś jak ten Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.. Ja mam taki podobny, dużo tańszy i bez lampki Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.. Jedynie musiałem zrobić małe nacięcie na dole, bo częściowo zachodziło na przycisk włączania. W tym nie ma niestety zapięcia u góry i czytnik może (choć naprawdę siedzi dosyć ciasno) się wysunąć, ale są takie etui z zapięciem na rzepa. Są trochę droższe, ok 50 zł.

Wojtku, serdecznie dziękuję za szybką jak zwykle pomoc. Niestety cena oryginalnego etui zaporowa. Ja mam pokrowiec podobny do tego drugiego, który polecasz. To tylko taka moja fanaberia, żeby mieć ten oryginalny (jest "slim" i wygląda fajnie). Miałem nadzieję, że może komuś rozpadł się czytnik i zostało etui. Z drugiej strony ten oryginalny na zdjęciach wygląda, że nie ma żadnego zapięcia (nawet magnetycznego jak kindle), więc jego funkcja ochronna nie jest pełna.
Pozdrowienia.
Klikając w reklamy wspierasz forum ;)
07-03-2015, 18:44:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 18:46:34 przez wojtek.)
No właśnie, miałem podobne odczucie co ty odnośnie tego oryginalnego etui. Jednak jakiekolwiek zamknięcie jest niezbędne, no i ta cena.
A, jeszcze przypomniałem sobie, że na Amazonie są pokrowce dedykowane dla Odyssey Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.. Sam zastanawiałem się nad tym Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki., ale uznałem, że to od kindla w zupełności mi wystarczy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Oyo pasją moją ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS