Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 52 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OYO.MKWE.PL 2.3
02-16-2017, 01:48:11
RE: OYO.MKWE.PL 2.3
Witam na forum Oyo.
Mam takie pytanie, w fw 2.3 po odłączeniu czytnika (wysunięciu) w windows, linux czytnik dalej pokazuje podłączenie przez usb. Na sofcie, który udało mi się wygrzebać w sieci po komędzie wysuń czytnik rozłącza się i następuje aktualizacja plików, a na fw 2.3 aktualizacja plików następuje po odłączeniu wtyczki usb. Czy tak ma być? I drugie pytanie, nie działa wyszukiwanie słów z tekstu w wikipedii zawsze podaje brak wyników, w przeglądarce też nie da się wejść do wikipedii (zaczyna się ładować i wyrzuca) a szkoda bo była by to bardzo przydatna funkcja
i chyba jedyna do której przeglądarka w tym urządzeniu się nadaje. Soft , który znalazłem mogę udostępnić na forum tylko nie wiem jak. Działa są polskie znaki język angielski i holenderski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Klikając w reklamy wspierasz forum ;)
03-29-2017, 21:42:31
Hello everyone, I also have a problem with the registration Oyo SII, I read that you have to solve with new firmer, so i be grateful for it, link?
advance grateful Darko
03-30-2017, 18:17:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-30-2017 18:19:26 przez wojtek.)
Look into first post in this thread - here you can download customized firmware OYO.MKWE.PL 2.3 - after installation You can switch to another language in section "Ustawienia"->"Język".
You can try also other firmware from this section (Custom firmware) like MINI MINI or PROSTAK - very simple, but stable and fast.
Klikając w reklamy wspierasz forum ;)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Oyo pasją moją ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS